Naprawa Skrzyni Biegów JCB

Serwis JCB

Regeneracja Skrzyni Biegów JCB

Naprawa Skrzyni Biegów w Maszynach JCB

Rodzaje Skrzyni Biegów JCB

Naprawa skrzyń biegów JCB (Warszawa – Łomianki)  automatyczną i manualną  skrzynię biegów naprawiamy we wszystkich maszynach budowlanych marki JCB. Jesteśmy w stanie przeprowadzić serwis każdej automatycznej i manualnej skrzyni biegów, a w szczególności tych opisanych poniżej:

  • Powershift – Automatycznej (Zmiana Biegów w Manetce)
  • Autoshift – Pełen Automat (Samoistna Zmiana biegów manetka w pozycji A)
  • Synchro-Shuttle – Manualnej (Zmiana Biegów w Lewarku)

Na naprawach manualnych oraz automatycznych skrzyń biegów do JCB znamy sie naprawdę dobrze, dlatego każda naprawa jest skuteczna. Powierzasz swoją skrzynię biegów w ręce doświadczonych mechaników, którzy od lat regenerują skrzynie biegów JCB dla osób prywatnych, przedsiębiorców oraz serwisów.

Zapewnimy Ci:

  • Precyzyjną i dokładną regenerację Twojej skrzyni biegów JCB poprzedzoną szczegółową diagnozą,
  • Jakość naprawy przewyższającą standardy serwisowe,
  • Roczną gwarancję,
  • Fakturę lub Paragon,
  • Zwrot uszkodzonych części (na życzenie)

Najczęstsze usterki skrzyń biegów JCB

Naprawa skrzyni biegów JCB często jest konieczna z wad konstrukcyjnych przez stary lub źle dobrany olej lub też jego brak oraz w związku z dużym przebiegiem. Najczęstszą awaria automatycznych skrzyń biegów JCB jest uszkodzenie mechaniczne powstałe podczas jazdy, uszkodzenie elementów gumowych czyli uszczelnień powoduje wyciek oleju a zarazem spadek ciśnienia w układzie, który przyczynia się do spalania tarcz ciernych. Często uszkodzeniu ulegają również cewki hydrauliczne poprzez zanieczyszczenia krążące w obiegu hydrauliki.

Objawy usterek skrzyni biegów JCB

Częstymi objawami problemu automatycznej skrzyni biegów są rozłączanie napędu, brak wstecznego biegu brak wysokich biegów szarpanie lub widoczny wyciek oleju. Często też skrzynia biegów pracująca na zimno (przez pierwsze 20 min po odpaleniu) zachowuje się w zupełności normalnie a po osiągnięciu temperatury roboczej zaczyna szarpać lub ślizgać.

Skrzynie Biegów Odbieramy od Klientów Naszym Kurierem DPD z Całej Polski

Czas realizacji to tylko około 3 dni roboczych od otrzymania skrzyni. Posidamy wszystkie części do skrzyń biegów JCB na miejscu.