Godziny pracy

Poniedziałek - Niedziela:
08.00 - 20.00

TELEFON

733 117 117

Email

inter-serwis@wp.pl

Skrzynia biegów jcb 3cx

Skrzynia biegów jcb 3cx

Skrzynia biegów JCB 3CX jest dostępną na rynku najnowocześniejszą skrzynią biegów do maszyn budowlanych. Wspiera najwyższe prędkości przy niskim przyśpieszeniu i redukuje hałas i drgania, aby zapewnić wydajność, cichą pracę i wytrzymałość. Skrzynia biegów JCB 3CX łączy precyzyjne dostosowanie elementów z bezpieczną konstrukcją zapewniającą wydajność, cichą pracę, wytrzymałość i bezawaryjną pracę przy niewielkich naprężeniach.

Konstrukcja skrzyni biegów JCB 3CX wykonana jest z odlewu ze stopu żeliwa, który ma sztywne i wytrzymałe właściwości. Skrzynia biegów ma 4 biegi w przód i 4 biegi wstecz, które można mieszać i dostosowywać. Skrzynia biegów JCB 3CX jest wyposażona w dziewięć przełożeń, które mają szeroki zakres regulacji prędkości, aby zapewnić wydajność prowadzenia terenów i używanych maszyn.

Również skrzyna biegów JCB 3CX jest stosunkowo lekka, aby minimalizować masy własnej maszyny i zapewnić lepsze właściwości jezdne. Skrzynia biegów ma również odseparowany układ skrzyni biegów i mostu, co zwiększa skuteczność napędu przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia paliwa i hałasu.

Skrzynia biegów JCB 3CX jest przystosowana do pracy w różnych środowiskach i może być używana w większości urządzeń i systemów napędowych. Skrzynia biegów jest szczególnie przydatna dla osób, które potrzebują szybkich, niezawodnych i wytrzymałych skrzyń biegów w różnych rodzajach maszyn budowlanych.

Our Score

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest