Godziny pracy

Poniedziałek - Niedziela:
08.00 - 20.00

TELEFON

733 117 117

Email

inter-serwis@wp.pl

Skrzynia biegów jcb 4cx

skrzynia biegów jcb 4cx

Skrzynia biegów JCB 4CX to ulepszona wersja jednej z najważniejszych i najbardziej popularnych skrzyń biegów wykorzystywanych przez wiele maszyn budowlanych. JCB 4CX został wyprodukowany w celu ulepszenia wydajności, bezpieczeństwa i komfortu. Przeznaczony jest do maszyn JCB, a także do innych marki dźwigów, do koparko-ładowarek, oraz do użytku w kamieniołomach i kopalnianych zastosowaniach transportowych.

W konstrukcji skrzyni biegów JCB 4CX wykorzystano technologię zwiększenia momentu obrotowego. Ogólnie skrzynia biegów posiada cztery biegi oraz podwójne tryby, co oznacza, że działa wspomagany efektami synchronizacji. Wynikiem jest większa siła i wytrzymałość, a także mniejszy poziom hałasu w porównaniu z standardowymi skrzynami biegów.

Kolejną zaletą skrzyni biegów JCB 4CX są funkcje ostrzegające, których zadaniem jest zapobieganie uszkodzeniom silnika, kiedy prędkość jest zbyt wysoka. Wyposażony jest w panel kontrolny wyświetlający prędkość, która pozwala operatorowi na utrzymanie odpowiedniej prędkości, zgodnej z wymaganiami danego zadania.

Skrzynia biegów JCB 4CX została również wyposażona w system czteropunktowej blokady biegów. Rozwiązanie to zwiększa bezpieczeństwo operatora w przypadku, gdy zacznie on podejmować ryzykowne manewry. System czteropunktowej blokady biegów bardzo wpływa na bezpieczeństwo wykonywania zadań oraz zapobiega uszkodzeniom skrzyni biegów.

Oprócz wszystkich tych zalet skrzyni biegów JCB 4CX jest również znacznie łatwiejszy w utrzymaniu niż poprzednie wersje. Dzięki lekkietemu, solidnemu metalowemu korpusowi oraz wytrzymałej, odpornej na korozję obudowie jest łatwa do utrzymania i czyszczenia. Utrzymanie skrzyni biegów na odpowiednio wysokim poziomie jest przepisem, w przypadku zastosowania w pracy maszyn budowlanych.

Podsumowując, skrzynia biegów JCB 4CX jest doskonałym wyborem dla firm budowlanych, które szukają efektywnych i bezpiecznych maszyn do wykonywania różnorodnych zadań. Zapewnia ona wyższe bezpieczeństwo operatora, szczególnie w przypadku nierozważnych manewrów maszyny. Ponadto skrzynia biegó wJCB 4CX jest łatwa w utrzymaniu, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla maszyn budowlanych.

Our Score

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest