Godziny pracy

Poniedziałek - Niedziela:
08.00 - 20.00

TELEFON

733 117 117

Email

inter-serwis@wp.pl

Skrzynia jcb 3cx

Skrzynia jcb 3cx

Jeśli szukasz wytrzymałej skrzyni do swojego ciągnika JCB 3CX, to z pewnością warto wybrać skrzynię JCB 3CX. Skrzynia JCB 3CX dostarczana jest w standardowej wersji 4-biegowej, ale niedawno firma JCB wprowadziła na rynek nowe, nowoczesne 5-biegowe skrzynie do JCB 3CX.

Skrzynia JCB 3CX jest wyposażona w nowoczesną, precyzyjną i wydajną technologię. Skrzynia zapewnia bardziej harmonijny przełącznik niż konwencjonalne skrzynie, także zdolność do przechodzenia z niższych biegów do wyższych biegów bez obaw o koncentrujące się osiągi. Skrzynia JCB 3CX obsługuje zarówno łagodne i spokojne, jak i szybkie i efektywne działanie ramienia, dzięki czemu kontynuuje się ergonomiczne i skuteczne użytkowanie ciągnika.

Kolejnym atutem skrzyni JCB 3CX jest to, że jest wyposażona w opatentowane systemy mechanizmów ograniczających i sprzęgła, które działają w celu zapewnienia maksymalnej wytrzymałości i trwałości. Skrzynia dostarcza manualną transmisję fali i silników łańcuchowych. Jest także wyposażony w innowacyjne technologie zabezpieczające, które znacznie obniżają koszty napraw i zwiększają trwałość skrzyni.

Kolejną zaletą skrzyni JCB 3CX jest łatwa i szybka instalacja. Skrzynia może być łatwo dopasowana do wszystkich modeli i wariantów ciągników JCB 3CX. Instalacja jest prostsza niż w przypadku wielu innych skrzyń – wystarczy zdjąć starą skrzynię i założyć nową. Skrzynia jest dostarczana z zaworem łącznikowym, który umożliwia łatwe dopasowywanie siły obrotów i jest bardzo cichy.

Ogólnie skrzynia JCB 3CX jest doskonałym wyborem dla wszystkich posiadaczy ciągników JCB 3CX. Skrzynia dostarcza dużej wytrzymałości i trwałości, a ponadto jest wyposażona w wiele nowoczesnych technologii, które gwarantują maksymalną wydajność dla twojego maszyny rolniczej.

Our Score

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest